Užijte si pohodu na terase s 15dílnou relaxační sadou Ambia Garden z plastu a textilu


RELAXAČNÍ SESTAVA NA TERASU

Naše terasy jsou často nevyužité prostory, které bychom mohli využít k odpočinku a relaxaci. Pokud hledáte něco, co by vaši terasu posunulo na vyšší úroveň a mohli byste si na ní užít pohodu, máme pro vás skvělou nabídku. Relaxační sada na terasu od značky Ambia Garden je to pravé řešení pro vás.

15dílné

Tato relaxační sada se skládá celkem ze 15 dílů, což zahrnuje dva křesla, dvě taburety a jeden stůl. Díky tomu máte dostatečnou kapacitu pro přijetí hostů, kteří budou spolu s vámi užívat pohodu na terase.

Plast a textil

Celá relaxační sada je vyrobena z plastové konstrukce a textilních sedáků a opěráků. Díky tomu je sada velmi odolná proti vnějším vlivům jako jsou dešťové kapky či sluneční paprsky. Navíc se také velmi snadno udržuje a není třeba ji často čistit.

TYP:NNH034,OCEL.KONST.,PLETIVO

Konstrukce této relaxační sady je vyrobena z oceli a obsahuje pletivo, které dodává celé sestavě krásný design a zároveň zvyšuje pevnost konstrukce.

MEDOVÁ BARVA

Relaxační sada je v krásné medové barvě, která dodá vaší terase útulnost a příjemnou atmosféru. Barva sady také skvěle ladí s přírodním prostředím okolo.

POLŠT.PÍSKOVÁ B.

Sedák a opěrky jsou potaženy pískově béžovým textilním materiálem, který je velmi příjemný na dotek. Díky tomu bude sedět na této relaxační sadě naprosto komfortně a zároveň ji bude velmi snadné udržovat v čistotě.

B.A.ROH LOUNGE,2XTABURET,STŮL

Relaxační sada obsahuje jedno křeslo typu B.A.ROH LOUNGE, které je velmi pohodlné a skvěle se na něm sedí. K tomu jsou přidány dva taburety, které jsou také velmi pohodlné a skvěle se hodí ke křeslům. Součástí setu je také stůl, který vám umožní postavit na terase drinky a jídlo a užít si tak chvíle plné pohody a relaxace.

Chcete-li si i vy dopřát pohodu a relaxaci na vaší terase, určitě neváhejte a pořiďte si 15dílnou relaxační sadu Ambia Garden z plastu a textilu. Více informací a možnost zakoupení naleznete na https://www.brega.cz/produkt/ambia-garden-relaxacni-sestava-na-terasu-15dilne-plast-textil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.