Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti chrom CO126.5 – kvalitní volba pro váš koupelnový interiér!


Popis produktu

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti je skvělou volbou pro každou koupelnu. Díky svému chromovému provedení se hodí k jakémukoliv designu a doplní tak váš interiér. Baterie je páková a stojánková – perfektní volba pro každého uživatele, který hledá praktický a zároveň elegantní způsob, jak si umýt ruce.

Specifikace

 • Výrobce: RAV SLEZÁK
 • Model: Colorado CO126.5
 • Typ: Umyvadlová baterie bez výpusti
 • Barva: Chrom
 • Výška: 14,3 cm
 • Připojení hadiček: G 1/2″

Výhody

 • Kvalitní materiál: Baterie je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který vydrží mnoho let
 • Elegantní design: Chromové provedení se hodí k jakémukoliv koupelnovému interiéru
 • Jednoduchá instalace: Díky flexibilním hadičkám lze baterii snadno instalovat

Jak montovat umyvadlovou baterii

Montáž umyvadlové baterie je jednoduchá a nevyžaduje zvláštní nástroje. Následujte prosím následující kroky:

 1. Odstraňte starou baterii: Odstavte vodu a vyjměte starou baterii. Pak odstraňte všechny zbytky těsnicích materiálů a uschovejte si původní ventily a rozvody.
 2. Připravte novou baterii: Zkontrolujte, zda jsou součástí baterie všechny díly. Potom do baterie vložte ventily a rozvody. Ujistěte se, že baterie má všechny potřebné těsnění.
 3. Připojte hadičky: Připojte flexibilní hadičky na správná místa na baterii a na vodovodní kohout. Důkladně zkontrolujte, zda jsou všechny spoje pevně utaženy.
 4. Zasypejte baterii: Veškeré nedokonalosti kolem baterie zasypte sanitárním silikonem. Tento proces zajistí, že se voda nevzlíná a baterie bude pevně držet.
 5. Testujte: Otevřete vodovod a zkontrolujte, zda je vše v pořádku. Spusťte teplou a studenou vodu a zkontrolujte, zda baterie funguje správně.

Kde koupit RAV SLEZÁK Colorado CO126.5?

Pokud jste se rozhodli pro tuto kvalitní umyvadlovou baterii, můžete ji zakoupit přímo na stránkách Maliboo.cz – specializovaném obchodě na koupelnové doplňky a vybavení. Nejlepší volba pro kvalitní a elegantní baterii!

Shrnutí

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti chrom CO126.5 je skvělou volbou pro každou koupelnu. Díky svému designu se hodí k jakémukoliv interiéru a její výroba z kvalitního materiálu zaručuje dlouhodobou spolehlivost. Snažíte se vylepšit svou koupelnu? Pak je tato baterie určitě tím pravým doplňkem pro vás!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.