Tmavě šedá postel Mazzini Beds Jade 160 x 200 cm pro dvojici


Příjemný povrch a praktický design

Dvoulůžková postel Jade vás zaujme zejména příjemným povrchem v mnoha barvách. Praktický design značky Mazzini Beds s vysokým čelem doplňuje úložný prostor pod oběma lůžky, do kterého se vejde nejen přikrývka, ale i další, například sezónní věci, které zrovna nepotřebujete.

Středně tvrdá matrace pro maximální pohodlí

Součástí balení je i středně tvrdá matrace, která podpoří vaše záda a zajistí co největší pohodlí. Výše lůžka postele je tedy 60 cm. U žádné z nich nesmí chybět ani topper – tedy nízká krycí pěnová matrace poskytující ochranu před náporem nečistot a potu.

Úložný prostor pro maximální využití prostoru

Není nic lepšího než postel, která má nejen příjemný povrch a praktický design, ale také úložný prostor. A právě dvojlůžková postel Jade od značky Mazzini Beds nabízí obojí. Pod lůžkem se skrývá dostatek místa na uskladnění všech druhů věcí. A to je při dnešních malých bytech velký benefit.

Stylový a moderní design

Tmavě šedá barva lůžka Jade nejenže skvěle zapadne do každého interiéru, ale také působí velmi moderne a stylově. Do ložnice vnese pocit útulnosti a klidu, což je zvláště vhodné pro pohodový spánek.

Nakupujte levně a kvalitně

Pokud jste se rozhodli pořídit si dvojlůžkovou postel Jade, tak neváhejte a navštivte stránky www.nabyteklevneji.cz, kde ji můžete zakoupit za velmi příznivou cenu. V nabídce jsou nejen postele, ale také další nábytek pro váš domov. Tak neváhejte a začněte rekonstruovat svůj domov nyní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.