Stylová červená jídelní barová židle VOLOS z plastu a chromu


Moderní barová židle pro vaši kuchyň nebo jídelnu

je to pravé řešení pro moderní kuchyně a jídelny. Díky červenému plastovému sedáku s chromovou nohou tento kousek zkrátka potěší vaše oči. Je to ideální barová židle pro vaši stylovou kuchyň, kde si můžete s přáteli užívat víno nebo drink.

barová židle VOLUS

Výškově nastavitelná barová židle

Tato barová židle je výškově nastavitelná, což z ní dělá skvělou volbu pro jakoukoliv výšku baru. Díky šroubováku po straně si můžete velmi snadno židli nastavit podle vašich potřeb kdykoliv během vaší večerní párty nebo oběda s přáteli.

barová židle VOLUS - výškově nastavitelná

Pohodlná a stabilní barová židle

Tento model barové židle VOLOS má nejen velmi útulné místo pro sezení, ale také je extrémně stabilní. Díky svojí koncepci a materiálům, které byly použity, můžete mít jistotu, že se vaši hosté budou cítit pohodlně a bezpečně. Navíc má nosnost až 100 kg, takže se nemusíte bát ničeho.

barová židle VOLUS - pohodlná a stabilní

Kvalita a záruka

Tato barová židle VOLOS je vyrobena z kvalitních materiálů – plastu a chromu a to zaručuje její trvanlivost. Navíc máte na ni 24 měsíců záruku. Takže si nemusíte dělat starosti, že by se vám židle rozbila po pár týdnech užívání.

Specifikace barové židle VOLOS

Materiál: plast / chrom

Rozměry: šířka: 39 cm, hloubka: 44,5 cm, výška: 60 – 80cm

Nosnost: 100 kg

Hmotnost: 6 kg

Dodáváno v demontu

Ten správný kousek nábytku může změnit náš domov k nepoznání. Barová židle VOLOS je právě takový příklad. Pokud hledáte stylové řešení pro vaši kuchyň, či obývací pokoj, tuto židli byste neměli minout. Pro více informací klikněte zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.