Šedá keramická mléčenka Blomus Pilar s objemem 280 ml


Šedá keramická mléčenka Blomus Pilar

Stylový doplněk pro každou domácnost

Šedá keramická mléčenka Blomus Pilar je skvělým doplňkem pro každou moderní domácnost. Její minimalistický vzhled jemně podtrhuje jakékoliv jídlo, které se na ni rozhodnete naservírovat. Její objem 280 ml stačí na několik porcí a díky keramickému materiálu z ní nevyteče ani kapka mléka.

Kvalitní keramické zpracování

Tato keramická mléčenka je vyrobena z kvalitní keramiky, která ji zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Navíc keramika není náchylná k praskání a je velmi snadno udržovatelná. Stačí ji jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou a otřít suchým hadříkem.

Moderní design pro vaši kuchyň

Šedá barva a minimalistický design této keramické mléčenky jsou skvělou volbou pro každou moderní kuchyni. Snadno se hodí k jakémukoliv nádobí a příboru, takže s nimi můžete kombinovat podle svého vkusu.

Šedá keramická mléčenka Blomus Pilar s objemem 280 ml

Skvěle se hodí k ostatním produktům Blomus

Šedá keramická mléčenka Blomus Pilar se skvěle hodí k ostatním produktům této značky. Můžete ji zkombinovat s talíři, miskami nebo hrníčky stejné řady a vytvořit tak dokonalý set pro vaši kuchyni.

Nakupte výhodně na NabytekPrehledne.cz

Výrobky značky Blomus můžete zakoupit výhodně na online obchodě NabytekPrehledne.cz. Navíc vám zde nabízíme mnoho dalších designových a kvalitních výrobků pro váš domov. Najdete u nás kvalitní nábytek, doplňky, světla a mnoho dalšího.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.