Poseďte si pohodlně s 4Home dekou Soft Dreams s hvězdičkovým vzorem a světlem


Úvod

Heboučká deka z mikrovlákna, se kterou budou šedivé dny plné světla, a to doslova. Uklidňující modrý podklad totiž zdobí spousta malých i velkých hvězdiček, které ve tmě opravdu svítí, takže vašim večerům i nocím dodají dokonalé romantické kouzlo. A to není všechno, tato deka je navíc svítící!

Proč si zamilujete svíticí deku

Svíticí deku si zamilujete vy i vaše děti, a to nejen díky zářícím hvězdičkám. Její neodolatelná měkkost a hřejivost je ideální k zachumlání u televize nebo v posteli, když je venku sychravo a potřebujete měkkou náruč. Přinese vám dokonalé hřejivé kouzlo domova.

Jak se o deku starat

Deka je snadná na údržbu, protože nepouští vlákna, nežmolkovatí a rychle schne. To znamená, že se nemusíte bát, že by se vám po několika praních začala rozpadávat. Pro dokonalou čistotu ji stačí prát v pračce při 30 stupních.

Jak deka svítí

Deka je vyrobena speciální metodou, při které je do vzoru přidáno fluorescenční vlákno, které po nasvícení svítí. Deka má všechny potřebné atesty a splňuje všechny požadavky na zdravotní nezávadnost. Stačí ji ponechat přes den na přímém slunečním světle nebo pod vnitřním osvětlením. Deka se přirozeně „nabije“, aby večer mohla zářit.

Jak dlouho deka svítí

Čím bude světlo intenzivnější, tím více a déle bude produkt ve tmě svítit. Doporučujeme nechat na světle „nasvítit“ co nejdéle, minimálně však 10 minut.

Pokud máte zájem si zakoupit svíticí deku Soft Dreams se světícím vzorem, nenechte si ujít tuto skvělou nabídku na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/4home-deka-soft-dreams-stars-svitici-modra-150-x-200-cm

obrázek svíticí deky

Pojďte si užít kouzelné chvíle s vašimi blízkými a nechte se hřát pohodlnou svítící dekou Soft Dreams!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.