Opviq Stropní svítidlo Delieron v barvě ořech


Stropní svítidlo Delieron na sebe okamžitě strhne pozornost a stane se středobodem každého interiéru, a to díky svému extravagantnímu stínidlu, které je vyrobeno z MDF v barvě ořechu.

Toto stropní svítidlo je ideální volbou do moderního i tradičního interiéru, kde zaručeně zaujme svým speciálním designem. Světlo se rozptyluje po celé místnosti, která tak získá velmi příjemnou atmosféru.

Specifikace produktu

Materiál: MDF

Barva: ořech

Speciální design – stropní svítidlo Delieron je výjimečné svým originálním designem, který okamžitě zaujme každého návštěvníka.

Nastavitelný kabel – kabel je možné snadno a rychle přizpůsobit délce a tvaru místnosti.

Typ závitu: E 27 Max 45 – 60 W

Rozměry:

  • Výška: 55 cm
  • Délka stínidla: 22 cm
  • Průměr stínidla: 59 cm

Podívejte se i na další produkty ze série Delieron, které snadno najdete na webu Interierio .

Kde použít stropní svítidlo Delieron?

Obývací pokoj: Díky rozměrům stínidla se stropní svítidlo hodí pro velké obývací pokoje, kde snadno osvětlí celou místnost a vytvoří příjemnou atmosféru.

Kuchyně: Svítidlo je ideální volbou do kuchyní, kde se setkáte s největším množstvím materiálů. Barva ořechu se hodí ke všem druhům dřeva a vytvoří příjemné prostředí na vaše kulinářské dovednosti.

Ložnice: V ložnici hledejte relax a příjemnou atmosféru, kterou vám stropní svítidlo Delieron s barvou ořechu velmi snadno zajistí.

Stropní svítidlo Delieron v barvě ořech

Proč zvolit právě stropní svítidlo Delieron? Jednoduše proto, že získáte jedinečný a atraktivní prvek do vašeho interiéru, který se stane středem pozornosti a vy jeho majitelem budete mít každý den zaručeně radost.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a objednejte si stropní svítidlo Delieron v barvě ořechu hned dnes na Interierio.

Stropní svítidlo Delieron v interiéru

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.