Nová poštovní schránka MODERNHOME NIGEL v antracitovém provedení

Řešení, jak zvládnout přijímání korespondence, kterou jste dosud řešili tak, že Vaše korespondence nacucala vlhkost v klasické mokré poštovní schránce, je dnes již poněkud zastaralé. Rozhodně se nejedná o efektivní a bezpečné řešení. Proto Vám zde přinášíme řešení, které ulehčí přijímání korespondence a poslouží jako bezpečné úložiště reklam a letáků.

Poštovní schránka NIGEL je vyrobená z pozinkované oceli, která nerezaví.

Není nic horšího, než když vaše poštovní schránka na plotě či na domě neustále hrdě provokuje počasí a sněhové vločky se na ní hrnou dobře zapradebněné mezi tenké vrstvy sněhu. Díky kvalitnímu materiálu z pozinkované oceli se nemusíte bát, že se koroze ujme i uvnitř schránky.

Díky univerzálnímu designu vypadá skvěle na plotech a fasádách obytných i korporátních budov.

Použití schránky NIGEL není omezeno pouze na individuální bydlení, schránka je dostatečně univerzální, aby se stala součástí vzhledu každé budovy. Je dostatečně velká na to, aby unesla korespondenci a je dostatečně zapadající, aby nijak neomezila vzhled budovy.

Tři čtvercová okénka umožňují snadné kontrolování došlé korespondence.

Být bez informací o došlé korespondenci je v dnešním světě nepřípustné a nutno dodat, i nebezpečné! S třemi čtvercovými okénky, které umožňují kontrolu došlé korespondence, můžete přijímat informace v reálném čase a být tak v obraze.

Spodní část schránky je vyhrazená pro letáky a noviny, a tak se reklama nebude míchat s ostatní korespondencí.

Reklamy a letáky jsou sice vítanými hosty, avšak víte, jak rychle je lze ztratit, zapomínáte, co jste kam schovali a informace Vám tak utíkají mezi prsty. Aby se naše schránka stala vychytávkou, nabízíme odlišení korespondence od reklam v praktické spodní části schránky.

Zamyslete se, co všechno se vám ulehčí s poštovní schránkou NIGEL. Zajistěte si bezpečné úložiště Vaší korespondence a už nikdy se nebudete muset vypořádávat s zničenou korespondencí. Všechny Vaše dopisy, bílé obálky, peníze, časopisy a balíčky budou v bezpečí a to vše s moderním designem v antracitovém provedení.

Výjimečnou nabídku najdete na našich webových stránkách, kam můžete též nahlédnout na celou řadu dalších produktů.

Nová poštovní schránka MODERNHOME NIGEL v antracitovém provedení

Specifikace produktu

  • Materiál: pozinkovaná ocel
  • Barva: antracit
  • Montáž: na fasádu i plot
  • Hmotnost: 1,6 kg
  • Součástí jsou: montážní kolíky
  • 2 klíče v ceně

Rozměry produktu

  • Výška: 37 cm
  • Šířka: 37 cm
  • Hloubka: 10,3 cm
Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.