Nová bidetová baterie TRES Project-Tres s funkcí clic-clac a chromovým designem


Oblý design v chromovém provedení

Nová bidetová baterie TRES Project-Tres je vyrobena v oblém designu a je k dispozici v provedení s chromovým povrchem. Díky tomu skvěle zapadne do každého moderního koupelny.

Páková stojánková bidetová baterie s clic-clacem

Tato bidetová baterie je vybavena klikovým ovládáním, které umožní snadné ovládání vody a navíc obsahuje klikový ventil clic-clac, který slouží k uzavírání a otevírání vody. To znamená, že si s ní dokážete snadno poradit i bez osvědčeného uzávěru.“ – říká expert na vodovodní baterie Patrik.

Specifikace baterie

  • Výška baterie: 12,9 cm
  • Výška ramínka: 8,5 cm
  • Povrchová úprava: chrom
  • Funkce clic-clac: ano
  • Typ baterie: stojánková

Objednejte si bidetovou baterii TRES Project-Tres hned teď!

Pokud hledáte moderní baterii pro váš bidet, určitě jste na správné adrese! Objednejte si bidetovou baterii TRES Project-Tres s funkcí clic-clac u nás na Interierio.cz a navíc si můžete být jisti, že kupujete kvalitní výrobek za skvělou cenu, který bude představovat v koupelně nejen skvělou funkčnost, ale také styl a design.

Závěrem

Bidetová baterie TRES Project-Tres nabízí skvělý design, vynikající funkčnost a kvalitní zpracování. S funkcí clic-clac je velmi snadné ji ovládat, a to i bez zkušeností v oblasti vodovodních baterií. Navíc díky chromovému povrchu bude zkrášlovat vaši koupelnu ještě mnoho let.

Bidetová baterie TRES Project-Tres

Tato reklama byla vytvořena společností „Interierio.cz“ a není sponzorována výrobcem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.