Název matrace BE TEMPO VICSO: vyšší tempo spánku

Důležitým krokem na cestě k zdravému spánku je výběr správné matrace. Sladké sny, líné povalování nebo dlouhé upovídané noci, o to vše se postará komfortní sendvičová matrace BE TEMPO VISCO 120×200 cm.

BE TEMPO VICSO matrace

Kvalitní pěna s povrchovou profilací

Vyrobena je z kvalitní pěny s povrchovou profilací. Taková profilace prokrvuje pokožku a uvolňuje svalstvo během spánku. Matrace je oboustranná a nabízí možnost výběru tvrdší a měkčí strany. Tvoří ji paměťová pěna, přičemž jádro je z PUR pěny.

Paměťová pěna ideální reaguje na tlak a teplo, matrace se tak dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla, dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení protitlaku matrace, působícího na organismus. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové regeneraci organismu.

Vynikající vlastnosti PUR pěny

PUR pěna vyniká výbornými vlastnostmi. Matrace z PUR pěny je na začátku tužší, používáním se stává komfortnějším aniž by ztrácela na objemu. Matrace z PUR pěny jsou velmi oblíbené kvůli svým ortopedickým a antialergickým vlastnostem.

BE TEMPO VICSO matrace

Kvalitní potah Aloe Vera s možností praní

Matrace je dodávána s kvalitním potahem Aloe Vera. Aloe Vera obsahuje enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které účinně působí na pokožku a napomáhají ji regenerovat. Posilují relaxační účinky spánku. Potah má zip po celém obvodu. Je snímatelný a lze jej vyprat v pračce při teplotě 60 ° C.

BE TEMPO VICSO matrace

Investice do kvalitní matrace je investice do našeho zdraví. Vybrat správnou matraci není vždy snadné, ale matrace BE TEMPO VISCO se řadí mezi ty nejlepší na trhu. Matrace BE TEMPO VICSO nabízí tento komfort a k tomu i nesmírně atraktivní cenu. Pokud hledáte dobrou a cenově dostupnou matraci, BE TEMPO VICSO je tím správným řešením pro Vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.