Mýdlenka s chromovaným designem od společnosti Bemeta ve výrazné červené barvě – Trend-I 104108082C

Mýdlenka v barevném provedení chrom, červená. Montáž lepením i vrtáním.

V koupelně se věnujeme každému detailu, aby byla dokonalá a příjemná k užívání. Mýdlenka je jedním z těchto detailů, který by neměl chybět v žádné koupelně. Pokud hledáte něco vyjímečného, mýdlenka od společnosti Bemeta je tím pravým řešením.

Mýdlenka s moderním designem

Trend-I 104108082C se pyšní moderním designem a výraznou červenou barvou, která přiláká vaši pozornost. Chromované provedení dodá celé koupelně šmrnc a krásně se slučuje s ostatními dekoracemi. Mýdlenka nejenže splňuje svůj praktický účel, ale je i krásným doplňkem, který zaujme vaše hosty.

Montáž bez vrtání

Sadu na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání (kód zboží 199352010SIKO) je potřeba zakoupit samostatně, není součástí balení.

Výhodou této mýdlenky je možnost montáže buď lepením, nebo vrtáním. Použití lepicí pásky umožňuje jednoduchou montáž i pro ty, kteří se nechtějí pouštět do komplikovaného vrtání. Pokud nedovoluje umístění mýdlenky výraznější zátěž, můžete si být jisti, že mýdlenka bude pevně držet i bez vrtání.

Nezapomeňte ale, že pro použití lepicí pásky je nutné mít dokonale hladký povrch. Pokud máte například kachlovou stěnu, musíte počítat s tím, že lepicí páska nemusí pevně držet a mýdlenka může spadnout.

Zakupte si mýdlenku Bemeta Trend-I 104108082C

Jestliže hledáte mýdlenku, která spojuje krásný design s praktičností, je mýdlenka Bemeta Trend-I 104108082C tou nejlepší volbou. Snadná montáž, moderní design a výrazná barva jsou jen některé z výhod této mýdlenky. Zakoupením získáte produkt, který bude díky svému designu a kvalitě sloužit mnoho let.

Zakupte si mýdlenku Bemeta Trend-I 104108082C na našem e-shopu

Mýdlenka Bemeta Trend-I 104108082C

Tato mýdlenka je doporučena nejen pro koupelny, ale i pro hospodyňky, které ji mohou použít jako originální dekoraci například na kuchyňském dřezu. Všude, kde se používá mýdlo, najde tato mýdlenka své uplatnění.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.