Moderní šatní skříň z bukového dřeva pro stylové oblečení“ – Golo – The Beds


Moderní šatní skříň z bukového dřeva pro stylové oblečení – Golo – The Beds

Zařiďte si ložnici ve skandinávském stylu. Značka The Beds si potrpí na kvalitní produkty z masivního dřeva. Šatní skříň z řady Golo je vyrobena z bukového dřeva a je ošetřena olejem. Získáte tak odolný kousek, který ladí se zbytkem vašeho interiéru, s prostorem pro vaše oblečení.

Proč vsadit právě na kolekci Golo?

Univerzální a originální design

Nejen, že je univerzální, ale zároveň ve své jednoduchosti velmi originální. Navíc kombinuje teplo masivního dřeva s chladem oceli. Mezi ložnicovým nábytkem najdete modely postelí s různými typy čel, množství skříní, komod a polic. Vše je vyrobeno v okouzlujícím stylu, kde se hladkost dřevěného povrchu setkává s industriálními kovovými nožkami.

Ošetření olejem pro větší odolnost

Jak již bylo zmíněno, šatní skříň Golo je ošetřena olejem. Tento postup zajišťuje větší odolnost proti vlhkosti a prachu. Skříň tak bude vypadat krásně a bude plnit svou funkci po mnoho let.

Propojení s dalším nábytkem

Kolekci Golo můžete s klidem kombinovat s dalšími nábytkovými kousky. Masivní dřevo a kovové prvky dokážou snadno zapadnout do kteréhokoli interiéru. Pokud chcete mít zaručenou barevnou shodu, doporučujeme vám vybrat si další kusy nábytku ze stejné řady.

Prostor pro vaše oblečení

Šatní skříň Golo nabízí dostatek prostoru pro vaše oblečení. Navíc, díky tomu, že se jedná o masivní dřevo, můžete skříň přidávat různé police nebo vnitřní příčky, které se budou skvěle kombinovat s dalším nábytkem v ložnici.

Závěrem zmíníme, že šatní skříň Golo je jeden z nejkvalitnějších kusů nábytku na trhu. Kromě toho, že je vyrobena z masivního dřeva, je ošetřena olejem, což jí zajišťuje vyšší odolnost proti vlhkosti a prachu. Stačí jen otevřít dveře šatní skříně Golo a vychutnat si krásu, kterou nabízí. Koupit si ji můžete na stránkách Esrom.cz.

Šatní skříň Golo

Interiér ložnice v moderním stylu

Moderní šatní skříň

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.