Křeslo GIPSON – levé provedení s rozkládací funkcí, v oranžové/hnědé látce

V dnešní době hledají lidé stále více a více multifunkční a praktická řešení do svého domova. Jedním z těchto řešení může být i křeslo, které má v sobě ukrytou rozkládací funkci. Pokud hledáte křeslo s podobnou funkcí, možná by Vás mohlo zaujmout křeslo GIPSON.

Rozkládací křeslo

Křeslo GIPSON patří do kategorie rozkládacích křesel. To znamená, že si ho můžete snadno proměnit v příjemné a pohodlné lůžko. Díky této funkci se křeslo stane vynikajícím řešením pro malé byty nebo pokojíčky pro hosty.

GIPSON má rozměry 110 x 80 x 70 cm (š x h x v), což odpovídá velikosti standardního křesla. Když však rozložíte jeho lůžkovou funkci, pak dosahuje rozměrů 180 x 80 cm. Tak velká plocha lůžka přesně stačí pro vaše přátele, rodinu nebo neplánované návštěvy.

rozkládací křeslo GIPSON

Provedení křesla: levé

Je důležité si všimnout, že křeslo GIPSON je levého provedení. To znamená, že lůžko vystřeluje nahoru na levou stranu křesla. Pokud byste měli zájem o pravé provedení, určitě by nás potěšilo, kdyby se na nás obrátili s dotazem.

Potahová látka: alova 43 = oranžová látka / alova 67 = hnědá látka

Design je samozřejmě dalším důležitým faktorem při výběru nábytku. Křeslo GIPSON je k dostání v dvou různých provedeních látka. Konkrétně jsou to alova 43 = oranžová látka a alova 67 = hnědá látka. Oba tyto motivy jsou vkusné a sluší křeslu GIPSON.

Jakou barvu si vyberete Vy? Náhled obou barev a obrázek křesla naleznete zde.

Výška sedu: 35 cm

O pohodlí se nejspíš bavit nemá smysl. I přesto však stojí za zmínku, že křeslo GIPSON má příjemnou sedací výšku 35 cm. Díky tomu se Vám bude sedět v křesle mnohem lépe a nebudete mít problém z něj vstát.

křeslo GIPSON

Nosnost: 70 kg

Křeslo GIPSON má nosnost až 70 kg. To znamená, že si na něj můžete s klidem sednout i s kamarádem. Pokud ve svém okolí disponujete návštěvami s větším váhovým rozpětím, můžete se obrátit na nás s dotazem na větší nosnost.

Záruka 24 měsíců

Interierio si Vám vážíme a jsme rádi, že si vybíráte křeslo GIPSON. Jako záruku naší služby Vám poskytujeme záruku 24 měsíců. V případě jakýchkoli problémů, se na nás s klidem obraťte.

Zkrátka a dobře, s křeslem GIPSON budete mít multifunkční nábytek, který zaujme svojí designovou stránkou a bude přitom velmi pohodlný. Tak neváhejte, zvolte si své oblíbené provedení a můžete se těšit na příjemné chvíle v novém křesle GIPSON.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.