Hoorns Šedá borovicová doplňková knihovna Madine – moderní a praktické řešení

Zdvojnásobte úložný prostor zakoupením doplňkové knihovny Madine, kterou také lze využít jako další úschovnu pro vaše oblečení hned vedle skříně Madine od značky Hoorns.

Harmonie v interiéru

Kombinací těchto dvou nábytků tak vytvoříte ve svém domově harmonickou atmosféru a jednotný styl. Výrobce kladl důraz na spojení moderního stylu s praktickostí.

Ekologický přístup

K výrobě skříně a knihovny bylo použito dřevo z šetrně obhospodařovaných lesů, které získalo certifikaci FSC. Díky tomu si můžete vychutnat krásu přírodního materiálu a zároveň podpořit udržitelnost.

Designově sladěné produkty

V sérii Madine najdete více designově sladěných produktů, kterými můžete interiér vkusně sladit. Kromě knihovny a skříně například šatní skříň, noční stolek či postel s úložným prostorem.

Hoorns Šedá borovicová doplňková knihovna Madine

Vylepšete si svůj domov

S doplňkovou knihovnou Madine si nejen zdvojnásobíte úložný prostor, ale také získáte moderní a praktický nábytek, který bude působit v každém interiéru dobře.

Udělejte si radost a pořiďte si doplňkovou knihovnu Madine od značky Hoorns. Tuto krásnou knihovnu si můžete zakoupit na stránkách Velký Nábytek: https://www.velkynabytek.cz/produkt/hoorns-seda-borovicova-doplnkova-knihovna-madine-200-x-78-cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.