Dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado s černou matnou/chromovou barvou a silikonovým ramínkem o délce 100 mm – model CO102.0/13


Dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado s černou matnou/chromovou barvou a silikonovým ramínkem

Model CO102.0/13 – Páková nástěnná dřezová baterie se silikonovým ramínkem. V barevném provedení černá matná/chrom. Rozteč baterie 100 mm. S matným povrchem.

Popis baterie

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado s černou matnou/chromovou barvou a silikonovým ramínkem o délce 100 mm – model CO102.0/13 je moderním prvkem do vaší kuchyně. Baterie je vybavena pákou pro regulaci průtoku a teploty vody. Silikonový ramínek zajišťuje pohodlný úchyt, který se dobře drží. Rozteč baterie 100 mm je nejčastěji používaná v kuchyních. Matný povrch dodává baterii elegantní a moderní vzhled.

Vlastnosti

  • Barva: Černá matná/chromová
  • Rozteč: 100 mm
  • Typ montáže: Nástěnná
  • Materiál: Mosaz
  • Výška výlevky: 215 mm
  • Délka ramínka: 100 mm

Montáž baterie

Montáž dřezové baterie RAV SLEZÁK Colorado je velmi snadná a není potřeba speciálního nářadí. Baterii je potřeba namontovat na stěnu nad dřezem a napojit na vodovodní kohoutky. Doporučujeme nechat montáž provádět odborníka, který baterii namontuje precizně a zajištěním proti úniku vody.

Vyberte si správnou baterii

Pro vaši kuchyni je důležité vybrat správnou baterii. Rozměry a typ baterie musejí odpovídat rozměrům a druhu dřezu. je ideální volbou pro kuchyně moderního vzhledu.

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado

Pro více informací o produktu navštivte stránky nabyteklevneji.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.