Dětský koberec Sweet Town: silnice pro bezpočet dobrodružství!


Barvy a motivy, které děti milují

Dětský koberec Sweet Town je určen pro malé dobrodruhy, kteří si rádi hrají s autíčky a projíždějí po silnicích. Tento koberec přináší možnost vytvořit si svět plný příběhů, zábavy a radosti. Silnice různých barev, křižovatky a dopravní značky, to všechno se stane malým dobrodruhům místo pro jejich fantazii.

Koberec Sweet Town je k dispozici v několika velikostech a lze si na něj zakoupit i obšívání. Pokud Vám žádný z těchto rozměrů nevyhovuje, jsme schopni pro Vás na zakázku vyrobit jakýkoliv rozměr dle Vašeho požadavku. Cena za m2 včetně řezání, bez obšití, je 319 Kč. S obšitím je cena 399 Kč.

Vydrží takřka vše

Protože se ví, jak náročné jsou děti a jak tvrdě s věcmi zacházejí, byly koberce Sweet Town navrženy pro maximální odolnost a snadnou údržbu. Materiál, ze kterého jsou vyráběny, je velmi odolný, a díky tomu vydrží dlouhé roky. Nemusíte se tedy bát, že by koberce dostaly škrábance nebo by se po nich rychle začaly dělat oděrky.

Koberce Sweet Town jsou perfektní volbou pro dětský pokoj, ať už pro kluky nebo pro holky. Jsou k dispozici v několika různých velikostech, takže by měl být vhodný koberec pro každé dítě.

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ ROZMĚR A TVAR

Pokud jste si prohlíželi naše nabídky koberců z řady Sweet Town a nenašli jste si velikost nebo tvar, který by Vám vyhovoval, máte možnost si vytvořit vlastní. To znamená, že si můžete objednat koberec s rozměry, které odpovídají Vaší místnosti, nebo v jiném tvaru než prostého obdélníku.

Koberce Sweet Town jsou jednou z nejoblíbenějších kategorií dětských koberců silnic. Přinášejí do dětského pokoje barevnost a napětí. Jsou velmi oblíbené, protože nabízejí mnoho možností pro hraní a zábavu. Pokud jste také našli svého favorita, neváhejte a objednejte si ho.

Více dětských koberců naleznete v kategorii dětské koberce silnice.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.