Bílý noční stolek TP Living MALWA M2 pro moderní ložnice

Noční stolky jsou nepostradatelným prvkem každé ložnice. Brýle, oblíbená kniha nebo telefon musí být vždy po ruce. Proto jsou naše noční stolky dokonalým řešením. Univerzální vzhled naplní očekávání všech, kteří oceňují kombinaci jednoduchosti a elegance.

Materiál

Těleso a přední části – laminovaná dřevotříska.

Hrany – ukončené PVC materiálem (vyznačující se vysokou mechanickou a chemickou odolností).

Zásuvky – na válečcích jsou zárukou pohodlného a především bezpečného používání.

Rozměry

Hloubka: 30 cm

Šířka: 30 cm

Výška: 40 cm

Pro přehlednou a moderní ložnici doporučujeme noční stolek TP Living MALWA M2 v bílém provedení. S jeho rozměry a designem se spolehlivě vejde do každého prostoru a dokonale ho vyplní.

Noční stolků v různých provedeních se v obchodech objevuje množství, ale my v TP Living sázíme na to nejlepší. Proto náš noční stolek MALWA M2 nejen že je moderní, ale také vyroben z kvalitních materiálů, které dokážou odolat času a přitom neztrácet na své eleganci.

Navíc noční stolek TP Living MALWA M2 nabízí dostatek úložného prostoru, který je možné využít pro uložení knihy, brýlí, telefonu nebo třeba drobných kapesníků.

Chcete-li si pořídit moderní noční stolek, navštivte náš e-shop a objednejte si noční stolek TP Living MALWA M2 s bílým povrchem zde.

ložnice s nočním stolekem

K ošetření nábytku doporučujeme použít vlhkou utěrku. Nedoporučujeme však silné chemikálie.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.