Bílé LED stropní svítidlo Trio Putz II s průměrem 27 cm

Osvětlení značky Trio dodá vašemu interiéru krásný osobitý vzhled a ukáže váš domov v tom nejlepším světle od stolní lampy až po stropní svítidla.

Značka Trio

Značka Trio Specializuje se na moderní a elegantní osvětlení a využívají přitom kvalitní materiály, jako přírodní dřevo, keramiku či sklo. Vaší domácnosti mohou přinést pestrou škálu svítidel od jednoduše a čistě designovaných, až po ty honosně a netradičně zdobené.

Detaily stropního svítidla Trio Putz II

Stropní svítidlo Trio Putz II je vyrobeno z kvalitního materiálu a jeho průměr činí 27 cm. Toto svítidlo je určeno pro osvětlení více prostor, jako jsou obytné místnosti, kuchyně, ložnice, kanceláře, či pracovny. Toto svítidlo nabízí vysoký výstup světla a nízkou spotřebu energie, což z něj činí nejen stylovou, ale také praktickou volbu do vašeho interiéru.

Trio Putz II LED stropní svítidl umožňují nastavení tepla světla, což umocní atmosféru vašeho prostoru. Světlo lze ovládat pomocí klasického vypínače, který by měl být umístěn na nábytku, nebo na stěně.

Svítidlo Putz II najdete na internetovém obchodě https://www.esrom.cz/produkt/bile-stropni-led-svitidlo-trio-putz-ii-prumer-27-cm, kde si můžete prohlédnout další produkty značky Trio.

Bílé LED stropní svítidlo Trio Putz II s průměrem 27 cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.