Bellatex dětský chránič matrace s PVC zátěrem – ochrana pro vaše děti

Chránič matrace je ideálním doplňkem a ochranou do postýlek pro vaše malé ratolesti. Je naprosto nepropustný a díky tomu prodlužuje životnost potahu matrace. Hlavní předností chrániče je perfektní čistota. Gumy v rozích chrániče zajistí snadnou manipulaci a navlečení na matraci.

Perfektní čistota a snadné použití

Chránič matrace Bellatex s PVC zátěrem zajistí, že se nebudete muset obávat ovlivnění čistoty a zdraví vašich dětí. PVC zátěr zabraňuje proniknutí kapalin a nečistot do matrace, chránící tak vaše dítě před nečistotami, bakteriemi, vodou, mokrem či potem. Díky gumám v rozích chrániče lze snadno a rychle navléknout na matraci.

Odolnost vůči vodě a snadná údržba

Bellatex dětský chránič matrace s PVC zátěrem je voděodolný s vodním sloupcem 8000 mm/m2. Pokud by se náhodou stalo, že bude na chrániči nějaká tekutina, snadno ji stačí otřít utěrkou. Díky nepropustnému materiálu lze chránič jednoduše otřít a vyčistit. Není nutné mazat nějakými speciálními čistícími prostředky. A aby byla údržba co nejjednodušší, chránič není vhodný do bubnové sušičky, ale nechte jej vyschnout samovolně.

Chránič matrace Bellatex s PVC zátěrem pro dětskou postýlku je skvělým řešením pro rodiče, kteří pečují o zdraví svých dětí. S ním budete mít jistotu, že vaše dítě bude spát na zdravém a bezpečném místě. Pro více informací o produktu Bellatex dětský chránič matrace s PVC zátěrem navštivte stránku v našem e-shopu.

Bellatex dětský chránič matrace s PVC zátěrem

Bellatex dětský chránič matrace s PVC zátěrem

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.