ASIR Lustr UZUM v moderní černobílé variaci

Lustry jsou v interiéru velmi důležitým prvkem. Vyvolávají v místnosti atmosféru, zároveň slouží k osvětlení a vytváří útulné prostředí. Proto je potřeba dbát na jejich výběr a vybrat takový, který bude odpovídat celkovému stylu bydlení.

Na výběru lustru si dejte opravdu záležet, protože je to klíčový prvek každé místnosti. Pokud máte rádi moderní styl, jistě vás zaujme ASIR Lustr UZUM v černobílé variaci. Jedná se o závěsné svítidlo s kovovým tělem a rozměry průměru 60 cm a výšky 100 cm. Lze ho nastavit podle potřeby díky nastavitelné výšce svítidla.

Skvělá volba pro obývací pokoj

se hodí do různých prostor. Vynikající je pro obývací pokoj, kde dokáže perfektně vyplnit prostor nad jídelním stolem. Potěší však i v ložnici či kuchyni.

Do lákavé detailu jde v tomto případě o tvar svítidla, kde tvoří bílé kroužky světelnou část lustru. Odkaz na produkt si můžete prohlédnout zde: https://www.sidonia.cz/produkt/asir-lustr-uzum-cerna-bila-4.

Specifikace produktu

ASIR Lustr UZUM má pět držáků na žárovky typu E 27 a maximální příkon 40 W, zároveň je chráněný proti IP20. Kabel svítidla měří délku 60 cm.

V případě zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky je dobré přizvat odborně způsobilou osobu. Žárovka není součástí dodávky, avšak lustr je včetně návodu k nastavení a připojovacího zařízení.

je skvělou volbou pro bytové interiéry, kde se hodí elegantní a moderní design. Pokud potřebujete vybavit kuchyni, ložnici nebo obývací pokoj svítidlem, sáhněte po ASIR Lustru UZUM.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ecology a jeho autorem je Ecology. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.